Muhabbet Duası

Tanımadğın biri ile muhabbet kurmak için dua

Bazen hoşlandığınız bir insan olur. Ancak onun ile bir türlü bir sohbet başlayamassınız. Bu dua ile sohbet başlatıp Allah’ın izniyle o kişi ile sohbetiniz dahada artacaktır. Hakkınızda hayırlısı ise inşallah kısa süre içerisinde sevgi aşka dönüşür.

berhetiyye duasının şerhi tasarrufu) (ALLAHÜMME İNNİ ASALUKE Bİ HAKKİ BERHETİHİN 2 KERİRİN 2 TETLİHİN 2 TURANİN 2 MEZCELİN 2 BEZCELİN 2 TERKABİN 2 BERHEŞİN 2 ĞALMEŞİN 2 TÜTİRİN 2 KALNEHUDİN 2 BERŞANİN 2 KEZHİRİN 2 NEMUŞELHİN 2 BERHEYULA 2 BEŞKEYLEHİN 2 KEZZEMEZZE 2 ENKALELİTİN 2 KABRATİN 2 ĞAYAHEN 2 KEDAHÜLA 2 ŞEMHEHİRİN 2 BİKEHTAHUNİHİN 2 BEŞARİŞİN 2 TUNEŞİN 2 ŞEMHABARUHİN 2 ALLAHÜMME Bİ HAKKİ KEHKEHICİN YAĞTAŞİYYİN BİLATŞEĞŞAĞVİLİN AMVİLİN CELDİN MEHCEMEN HELMECİN VE RUDİYETİN MEHFEYECİN BİIZZETİKE VE Bİ HAKKILAHDİL LEZİ AHAZE ALEYKÜM SÜLEYMANE BİN DAVUD ALEYHİSSÜLAM İLLA MEAHADTE SEMİHİM VE ABSARİHİM SÜBHANE MEN LEYSE KEMİSİHİ ŞEYUNFİLARDİ VELA FİSSAİ VE HÜVES SEMİULBESİRU İLLA ME FEALTÜM (KEZA) HEZİHİL AZİMETİ ASRİ U FİME AMERTÜKÜM BİHİ BİHAKKIL AZİZİL MUTAZZEFİ İZZE İZZEHİ VE AVFÜ Bİ AHDİLLAHİ İZZE AHADTÜM VELA TENKUDÜL İMENE BEDİ TEVKİDÜHE….sevdiğinizle aranızda sürekli bi muhabbet olmasını istiyorsanız bu duayı hergün 7 kere okuyun…. allahın izniyle aranızda daimi bi muhabbet olur…. (KEZA) bölümüne gelince kiminle aranızın iyi olmasını istiyorsanız adını söylleyin örnek( aliyle aramızda daimi muhabbet olsun)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bende eşimin ailesinden çok çektim. Kayın pederimin evini dolandırıcılara kaptırdıktan sonra bize yerleştiler . sanki evlerini dolandırıcı değilde ben çalmışım gibi bana yapmadıklarını bırakmadılar. Eşimde zaman zaman onlara uyup karşıma çok diklildi gündüzleri kayınvalidem yüzünden odamdan dışarıya çıkamayacak bi hastalığa ulaştım sigaraya bile başladım aklıma bir çok kötülük geldi büyü yaptırmak için internete bakmıştım ama günah oldugundan sakınıyordum , sonra Burak hoca ile tanıştım sanki her şey bir rüyaymış gibi geldi geçti hala inanmıyorum olaylar ne zaman bu duruma geldi toparlandım şuan ço0k iyiyim gerçekten çok saol Burak hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba