Kısmet Açma Duası

Büyüden Korunmak İçin Etkili Dualar

üyü; kişinin hayatını zindan eden, dengeleri bozan, herşeyini elinden alan ve son derece ruhsal problemler yaşanmasına neden olan şiddetli ve ciddî bir manevi etkilemedir. İnsanın manevî yapısına doğrudan etkileme yaptığı için kısa sürede karşı konulamaz değişiklikler görülür. Bozulmadığı zaman ilerleyen süre içerisinde kişi üzerinde telafi edilemez izler bırakabilecek kadar etkilidir.

Türü ne olursa olsun doğru ve hakkıyla yapılacak bir çalışmayla büyü illettinden kurtulmak Allah’ın izniyle mümkündür…

Büyünün nasıl bozulması gerektiğini anlamak için öncelikle yapılan büyünün özelliklerini bilmek gerekir. Çünkü, ne tür bir büyüden etkilenildiği bilinmeden tamamen bu büyüden kurtulmak imkansızdır. Büyünün tespiti için hakkıyla ve doğru bakım yapılmalıdır. Ancak; bu bakım şimdiki zamanda olduğu gibi cafe ve barlarda falcı bacıların yaptığı bakımla (!) tespit edilemez. Bakım ciddî bir iştir, belirli bir hazırlığı ve zamanı vardır. Ayaküstü 10 -15 dakikada bakım yapılarak büyünün varlığı tespit edilemez. Doğru ve hakkıyla yapılan bir bakım kişinin etkilendiği büyünün türünü ve beraberinde nasıl bu illetten kurtulabileceğinin işaretlerini verir.

Büyü, bir kaç türlü olarak insanı etkisi altına alır ve bu etki doğrudan iradeye müdahale eder.

1- Kişinin dengesini nazarın üst boyutu olarak ifade edilebilecek bir biçimde bozan büyüler,

2- Bilerek veya bilmeyerek kişinin kendi hataları nedeniyle maruz kaldığı büyüler,

3- Doğrudan şeytanî cinler aracılığıyla kişiyi kontrol altına alan büyüler,

Bu yöntemlerden her hangi birisi ile büyüye maruz kalan kişinin tedavisi, etkisi altına girdiği büyünün türüne göre farklılıklar gösterecektir. 1 ve 2.nci türde büyüye tutulanların tedavisi kendileri veya bu konuda yeterli olan kişilerin desteğiyle çözülebilir. Burada önemli olan kişinin yeterliliğidir. Yani ihlaslı oluşu çok ciddî önem taşır. Buradan anlaşılması gereken şudur, Bazen İhlaslı kişinin okuduğu fatiha-i şerif yeterli olurken, ihlası olmayan kişinin okuduğu hatm-i şerif bile yeterli sonucu göstermeyebilir.

1 ve 2.nci türdeki büyünün bozulmasında en etkili ve önerilen yöntem Ayat-ı Hırz diye bilinen şifa ayetleridir. Bu yaet-i Kerimelerin ihlaslı bir şekilde okunmasıyla Allah’ın izniyle büyü ve sihir probleminin yok edilmesi mümkündür. Okunacak Ayet-i Kerimeler aşağıda belirtilmiştir.
ÂYAT-I HIRZ AYETLERİ
Fâtiha, Bakara 1,2,3,4,5 ve 163,164 ve 255,256,257 ve 285,286, Âl-i İmrân 18,19. âyetten sadece: “İnneddîne indellâh-il-islâm” kısmı, Âl-i İmrân 26,27, Âl-i İmrân 154, En’âm 17, A’râf 54,55,56, Tevbe 51, Tevbe 128,129, Yunûs 107, Hûd 56, İbrahim 12, İsrâ 43, İsrâ 110,111, Mü’minûn 116,117,118, Ankebût 60, Rûm 17,18, Fâtır 2, Yasin 83, Saffât 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11, Saffât 180,181,182, Feth 27,28,29, Rahmân 33,34,35,36, Hadîd 1,2,3,4,5, Haşr 21,22,23,24, Cin 1,2,3,4,5,6, Burûc 20,21,22, İhlâs, Felak ve Nâs sûresi.

Bu ayetler cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına ve sihre, büyüye karşı koruması için okunur ve bu âyetleri kişi üzerinde taşıyabilir.

Bazı rahatsızlıklarda kişinin baş bölgesinden Hacamat yaptırmanın da büyü ve sihre karşı çözüm sağlandığı bilinmektedir.

3.ncü grup olarak adlandırabileceğimiz doğrudan şeytani cinler aracılığıyla yapılan büyüleri bozmak için ise yapılacak çalışmalar için bu konuda yeterli bilgi ve birikime sahip olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Günümüzde sıklıkla görülen büyü türü de bu grupta yer almaktadır.

Bu büyülenmeye maruz olan kişi, kendisinin bir büyünün etkisi ile değişik tavır ve davranışta bulunduğunun veya işyeri, ticaret, rızk, kısmet anlamındaki aksiliklerin adını koyamaz ve kendisinde büyü olduğunu kabul etmediği gibi aklına bile getiremez. Bu genellikle çevresindeki kişilerin şüphe veya tespitleri ile ortaya çıkar. Çünkü, Bu gruptaki büyüler öylesine etkilidir ki, kişinin hayatını tümüyle etkiler ve irade dışı yönlendirmelerle farklı tavır ve davranışlara sevkeder.

Bu büyülerin bozulmasında, (Esmâ-ûl Hüsnâ) Cenab-ı Allah’ın isimleri, Ayet-î Kerîmeler ve bu ayetlerin manevi görevlilerinden destek alınır. Bu görevliler kişi üzerindeki büyülenmeye neden olan tüm negatif etkileri ve şeytanî cinleri uzaklaştırarak kişinin tamamen temizlenmesini ve normal haline dönmesini sağlarlar.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( dua@duasitem.com)

  2. Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba