Geri Getirme Duası

Gidenin Geri Gelmesi İçin Çok Etkili Dua

Aşağıdaki ayet-i kerime giden,ayrılan veya terk eden kimselerin geri dönmeleri için faydalıdır. Yukarda sayılan hallerden birisi ile illetli bulunan bir kimse, bu ayet-i kerimeyi gülsuyu ve safranı karıştırarak mürekkep yapıp, bu mayi ile bir Cuma sabahı güneş doğarken, bu ayet-i kerimeyi yedi ayrı kağıda yazar, her gün bu kağıtlardan bir tanesini muhtelif zaman aralıkları ile yalar ve arkasından da bir miktar su içer ve buna kağıtlar bitinceye kadar bir hafta süre ile devam ederse, o kimse Allahü Teala’nın yardımı ile bu sayılan sıkıntılardan kurtulur. Yedi ayrı kağıda yazılacak olan ayet-i kerime budur:
Ve immâ yenzeğanneke mineş şeytâni nezğun festeız billâh, innehû semiy’un aliym. İnnellezînettekav izâ messehüm tâifün mineş şeytâni tezekkerû fe izâ hüm mübsırûn.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamlar hayırlı günler ben 1.5 yıllık evliyim severek evlendik ve şuan 9 aylık bir oglumuz var fakat evlatlık oldugu analıgı aşırı kıskanclık yapıp her türlü boşatmaya calıştı yapamayınca büyülere sardırdı kendini etkilide oluyor hic yok yere eşim kavga cıkartıp beni dövüyor bebegimizi sıs diye yetlere fırlatıyo ne ilgi ne bir yakınlık resmen düşmanız ona anasına bir laf dahi söyletmiyo digeride gülüyor halime spnrada özür dileyip aglıyor ne oluyor bilmiyorum kendimi tutamıyorum diye boşanmayıda kabul etmiyor derken burak hocam ayırma celbi hazırladı bana artık bu tek çaremdi kendi isteiğiyle sorunsuz şekilde gitmesi lazımdı ve hocam hazırladı bana kayseriye kargoyla gönderdi kendisi konyada olduğu için celbte 90 gün süre varmış benim ilk başta olmayacak sandım ama hocam sabır etmemi söyledi ve ettimde şimdi 34 günüm ve yarın avukata gideceğiz yani istediğim oldu gerçtekn çok iyi bir hoca bir abi gibi samimiyetten abi diyorum burak abi dürüst adamdır. telefonu 0553 371 89 94 dür çekinmeden arayn. dua@duasitem.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba