Genel

Evlilere Dua

Bir kadın,koltuk altı kıllarından üçer tane alıp bir tutam yapar,kocasının adını söyleyerek ipek iplikle üç düğüm vurup bağlarsa ,kocası bir gün bile yanından ayrılmazmış. önce kıllar alınır,üçer üçer ikiye ayrılıp bağlanır,sonra bu iki üçlü kıl tutamını birbirine bağlanır.Bağlanırken ,bağlayan kimse,erkeğin adını söyler YA İLAH der.Kıllar ,bağlandıktan sonra mavi bir yamaya sarılır.üzerine yedidüğüm vurulur,her düğüm vuruluşta erkeğin adı söylenir.ve şu dizeler okunur.

EL MUHABBET VEL EBED
KOCAM BANA MÜEYYED
MAKBUL EYLE YA SAMED
LAİLAHE ALLAH HU
YA CELLE CELALİHU

sonra muska ,yatakta ,kocanın başının altına(yastığının içine,onun baş koyduğu yere)gizlenir.ERKEK O YASTIĞA BAŞ KOYDUĞU SÜRECE KARSINDAN AYRILMAZ VE KADININ BÜTÜN İSTEKLERİNİ YERİNE GETİRİR VE İNANILMAZ İTAAT EDER..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Burak hocam bitanedir. Valla böyle şeylere benim güvenim hiç yoktu bakıyodum ama yaptırmayı pek düşünen bir insan değildim burada yorumlara güvenerek bende aramayı düşünüyordum sonunda karar verdim ve burak hocamın celb harmura celbi çalışmasını inceleedim sonra hocam sağolsun yaptı gönderdi bana kolyeyi taşımaya başladım 20 günde oldu çok güçlü bu celb öneririm maili de var dua@duasitem.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba