Evlilik Duası

Kıymet Bilmeyen Sevgili İçin Dua

Hani insan birini sever,ömrünü,gençliğini,maddi manevi olarak sahip olduğu ne varsa feda eder.Ama bir gün bir bakarsınızki sizi bir kalemle silmiş atmış. bu tür vefasız insanları cezalandırmak için baya iyi bir yöntem hak etmeyene yapılırsa döner sahibini bulur.Gelelim uygulamaya
1000 defa ihlas suresi okunur ve her 100 defada aşağıdaki dua okunur
.
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.Allahumme inni eseluke ye Kahhar ye Cabbar ye Dar ye Muzillü inneke talemu…isim…ibni..anne ismi..yestehikkul zillete .Allahumme ve sellit aleyhi emradi vel eskami hatta yerciu an fihlihi ve yetubu ileyke hasbi rabbil Kahharul Cebbar.

Anlamı:Allahın senden istiyorum,ya Kahhar.ya Cabbar,ya Dar,ya Muzillü sen bilirsinki filan oğlu filan zilleti hakkediyor.Allahım ona hastalık ve bela ver,taki yaptıklarından dönüp sana töbe etsin Kahhar ve Cabbar olan Rabbim bana yeter.
Kişide korku ve zan oluşursa bir korunma duası okuması gerekir.Şu ana kadar bu terkibi uyguluyanlar arasında çoğunluğa icabet edilmiştir.ve karşı tarafa etkisi okuyanın maduriyetine göre farklılık göstermiştir.Hz. resulallah bir hadiste buyurirki;Kafir bile olsa mazlumun duasından sakının çünkü onunla Allah(cc)arasında perde yoktur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba