Evlilik Duası

Hayırlısıyla Evleneyim Duası

Evlenemeyen, nasibi çıkmayan dul ve kız için, by Sureü-i Fecr’i bir kase içine yazıp yağmur suyu ile o yazıyı silip onunla bir parça kına yoğurup elini kınalasa nasibi tez çıkar.
Fecr Suresi her çeşit belanın defi içinde (7) kere okunur.
Bismillahirrahmanirrahiymi.
vel fecri.ve leyalin ‘aşrin.veşşef’ı velvetri.velleyli iza yersi.hel fiy zalike kasemün liziy hıcrin.elem tere keyfe fe’ale rabbüke bi’adin.ireme zatil’ımadi.elletiy lem yuhlak mislüha fiylbiladi.ve semudelleziyne cabussahre bilvadi.ve fir’avne ziyl’evtadi.elleziyne tağav fiylbiladi.feekseru fiyhelfesade.fesabbe ‘aleyhim rabbüke sevta ‘azabin.inne rabbeke lebilmirsadi.feemmel’insanü iza mebtelahü rabbühu feekremehu ve na’amehu feyekulü rabbiy ekremeni.ve emma iza bebtelahü fekadere ‘aleyhi rizkahu feyekulü rabbiy ehaneni.kella bel la tükrimunelyetiyme.ve la tehaddune ‘ala ta’amilmiskiyni.ve te’külunettürase eklen lemmen.ve tühıbbunelmale hubben cemmen.kella iza dükketil’ardu dekken.ve cae rabbüke velmelekü saffen saffen.ve ciy’e yevmeizin bicehenneme yevmeizin yetezekkerül’insanü ve enna lehüzzikra.yekulü ya leyteniy kaddemtü lihayatiy.feyevmeizin la yü’azzibü ‘azabehu ehadün.ve la yusiku ve sakahu ehadün.ya eyyetühen nefsül mutmainnetü.irci’ıy ila rabbiki radıyeten mardıyyeten.fedhuliy fiy’ıbadiy.vedhuliy cennetiy.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bayan arkadaşımda bende bekar bi şekilde 6 veya 7 senedir birliktelik yaşadık sudan sebeple benle görüşmeyeceğini söyledi. Bir zaman sonra da istediğini beni çok sevdiğini bizim birbirimizden kopamıyacagımızı söyledi… Aradan geçen zamanla bana hislerim bitti dedi ve gene gitti yalnız seni çok seviyorum diye söyledi bana bende onu çok seviyordum ve kopamıyor uykularım kaçıyor du uyuyamıyor yemek yiyemiyor bitik bi şekilde geziniyordum arkadaşlarım Burak hoca ile tanıştırdılar beni sağ olsun geri dönmesi için iki adet celbin olduğunu söyledi 2. Si en etkili olanı dedi ve onu uyguladık geri geldi şuan yeniden başladık ama içimde o kadar büyük bi korku varki geri gidecek diye çok korkuyorum umarım birdaha tekrar etmez. Ama ben genede işimi garantiye almak için bu dualar bittikten sonra bağlanma vekfi var geri gelmesi için iki vekfin 1. Olanı başka çarem yok çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba