Dilek Duası

Hacetleriniz gerçek olsun diye dua

Rivayet olunur ki Fatiha suresi Ayetel kursi ve aşağıda ki ayetleri her namazın akabinde okumaya devam edenlerin Allah teala hacetlerini reva eyler ve kişiyi her türlü şerden muhafaza eyler .

Bismillahirrahmanirrahim
ŞEhidellahu ennehu la ilahe illa huve vel melaiketu ve ulul ilmi kaimem bil kıst la ilahe illa huvel azizul hakim inned dine indellahil islamkulilallahumme malikel mulki tu’til mulke men teşau ve tenziul mulke mimnen teşa ve tuizzu men teşau ve tuzilli men teşa bi yedikel hayr inneke ala kulli şey’in kadir tulicul leyle fin nehari ve tulicun nehara fil leyl ve tuhriculmeyyite minel hayy ve terzuku men teşau bi ğayri hisab .

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ben Burak hocayla celb çalışmasında bulundum. Eskiden sözlü olduğum kişi 36. Gun bana mesaj atti ruyasinda beni görmüş. Merak etmis. Konuştuk acayip pişmandı. Sonra buluştuk pişman olduğunu söyledi. Şimdi aramız öyle iyiki Allah nazarlardan korusun çok memnunum teşekkürler. 05533718994

  2. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

  3. Sevgilimle beraber yaşıyorduk, dükkyan çalıştırıyoruz aynı zamanda iki gece eve gelmedi sonra ben başka kadinlardan mesajlari gördüm, ve ondan o kadar iğrendimki Kavga ettik, gitti dükkanda yatmaya başladı ama onu görmeye tahammülüm yoktu gitmeyeceğini söyledi aylardır sürdü bu konu gitmesi için Burak hocaya ulaştım ayırma ve soğutma vekfi sayesinde nerdeyse adını unutacağım çok şükürkü unuttum ama iz bıraktı gitti şerefsiz İsmi Yaşar dı bu arada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba