Aşık Etme DuasıAşk Duası

Sevdiğini etkileme duası

Yasin suresi oldukça etkilidir bir suredir. Sevdiğiniz kişiyi yanınıza çekmek için bu yöntemi kullandığınızda Allah’ın izniyle o kişi ile aranızda bir şeyler olacaktır.

 

aksamlari gec vakitlerde 22 23 lerden sonra yani güzel bir abdest alincak ve önce 3 salavat sonra 1 fatiha okuyun ardindan yasini okumaya baslayin ve 58. ayte gelince duraklayin ve niyetinizi söyleyin filancidan dogma filanci bana geri dönsün diye sonra devam edinn ve bitirin. bitirdikden sonra yine 3 salavat ile dileginiz söyleyin.

ben kendim cogu kes yaptim ve her seferinde cekebiliyordum o kisiyi kendime yani konusmuyorsa konusuyordu illaki bir isik geliyordu. tek kiside yapmadim farkli kisilerde yaptim ve inanin gercekden oluyor. okuma süresi 3 ila 7 gün arasinda degisir. bende her seferinde 3. kez okumamdan sonra hemen ertesi gün oluyordu. zamaninda bu degerli terkipi aldigim kisi 3 kezde 90 % demisdi ve gercekden oluyor yani. söylemesi benden denemesi sizden.

allah tüm dualarinizi kabul etsin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Burak hocam gerçekten size ne kadar teşekkür etsem az kızım için yapmış olduğunuz kısmet açma vekfi yerine geldi inş. Kısmet olursa yakında sizide bekliyoruz düğünümüze bize verdiğiniz destek unutulmaz attığınız mallleri bile saklıyacağız hep çok çok ç.ok çok teşekkür ediyorum sağ olun var Olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Hocaya Ulaş
Merhaba
Merhaba